Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak így lehet egy ilyen...

Noresz97 kérdése:

Csak így lehet egy ilyen programot letörölni? Többi lent!

Figyelt kérdés

A netről leszedtem egy programot, a neve nfs the run hungarian mod.

Nem működött persze.

Amikor töröltem volna a programok telepítése és törlése menüből ezt írta: "A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes."

Meguntam és ccleaner-el kiszedtem úgy, hogy a bejegyzés törlése menüre kattintottam.

Az ilyen programot/programokat csak így lehet kitörölni?

Már írtam egy ilyenhez hasonló kérdést de nem érkezett válasz.

Nagyon megköszönném, ha valaki segítene mert már vagy 2 hónapja görcsben van emiatt a gyomrom.



2015. jún. 21. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nagyon megköszönném, ha valaki segítene mert már vagy 2 hónapja görcsben van emiatt a gyomrom."

remélem ez egy vicc volt.. ez egy mod így akárki csinálhatta a szomszéd 11 éves kisfia is főleg ha van valami összekattingatós mod kreátor az adott játékhoz.. de csinálhatta akár az anonymus is és lehet most szedik le a bankszámládról a pénzt.. lehet hogy a készítő tapasztalatlan volt vagy csak te magad távolítottad el kézileg a fájlt és bennmaradt a regisztrációs bejegyzésben.. általában ha valamit törlök akkor a ravo uninstallerrel törlöm mert az 99%-ban minden komponensét (regisztrációs bejegyzéseket is) törli

2015. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem viccből írtam.

2 hónapja ezen rettegek.

Több választ pls!

2015. jún. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!