Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Úgy tudom létezik egy olyan...

Úgy tudom létezik egy olyan kiegészítő program az msn-hez, melyet ha feltelepítünk, látni lehet vele, hogyha valaki rejtve van fennt. Vagyis különbséget tesz rejtve kapcsolódás és nem elérhetőség között. Valóban van ilyen? Honnan tölthető le?

Figyelt kérdés
Ismerősöm említette, neki meg is van, de szemét volt és nem árulta el honnan szerezhető meg. Nekem nagy segítség lenne látnom ha valaki mégis fennvan, csak elbújt. Köszi előre is
2010. márc. 1. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amire te gondolsz az az MSN Discovery nevű program.


Innen le tudod tölteni:


[link]


-szivesen

2010. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, és el tudnád magyarázni hogy pontosan hogyan működik? hogyan kell indítani? stb..., köszi
2010. márc. 1. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta nem használtam, de az biztos, hogy a telepítése egyszerű. Miután feltelepítetted automatikusan beépül az msn-be, van egy kis ikonja is benne, ahol mindent be tudsz állítani, nem egy bonyolult dolog.

Bár nem tudom, hogy a rejtve kapcsolódást kinek hogy érzékelte, mert nálam csak akkor írta ki, amikor írt az illető, aki rejtve van.

2010. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na puff. :P akkor sokat érek vele, ha már rámír, akkor tudom hogy itt van. :D
2010. márc. 1. 20:44
 5/7 anonim válasza:
Ez a discovery úgy működik,hogy ha az illető be van jelentkezve akkor nem látod természetesen,de ha akkor jelentkezik be rejtettként,mikor te is fent vagy akkor kidobja a kis ablakot,hogy xy rejtve kapcsolódik!De ahhoz sajna a gép előtt kell ülni,hogy lássad!
2010. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
am az msn fan oldal vírusos de nekem8
2010. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de nem csak az msnfan-ról lehet letölteni...
2010. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!