Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki a Skype?

Miért fagy ki a Skype?

Figyelt kérdés

Valamikor az év elején kezdte el masszívan frissíteni a Microsoft a Skype-ot, gondolom a sajátos újításaik bevezetése miatt. Ez nálam azt eredményezte Windows 8.1-en, hogy egyszer csak egyből leállt indítást követően a program. Ez megy január óta nagyjából, majd április fele már kezdte felismerni a cég, hogy nem vagyok egyedül a dilemmával. Ki is írt egy hibajavítási témát a Skype támogatási oldalára. Ez arról magyarázott, hogy egy frissítés miatt a régebbi verziókról frissítő felhasználóknál megmaradt valamilyen állomány a gépen, ami az újabb verzióra való frissítés esetén kifagyást okoz. Szóval a leírás tömören annyi volt, hogy távolítsam el teljes mértékben a Skype-ot minden maradványával együtt és telepítsem újra. Ez megtörtént, az eredmény ugyanaz. Annyira sikeres és ötletes volt ez a segítség, hogy azóta sem történt változás. Mostanában jelent meg egy újabb verzió, ami viszont már annyira új, hogy az AVG tűzfala is elgondolkodott rajta. Meg is kérdezte, hogy engedélyezzem-e a netes forgalmat neki, vagy sem. Na most először nem értettem mi a baja, a lényeg, hogy nem tudott csatlakozni. Az eredmény pedig az, hogy AMÍG NEM TUD CSATLAKOZNI NETRE, addig nem fagy ki. Ezt gyorsan orvosoltam és sajnos ismét ugyanott vagyok. Offline meg nem sok haszna van a programnak. Akinek esetleg szintén ismerős a probléma és tudja is mi okozza, az legyen kedves magyarázza el nekem is, mert már a hócipőm tele. Egyébként ezt a hibajelentést kapom minden alkalommal:


Probléma-aláírás:

Problémaesemény neve: BEX

Alkalmazásnév: Skype.exe

Alkalmazásverzió: 7.6.85.103

Alkalmazás időbélyegzője: 55801094

Hiba – modul neve: StackHash_e98d

Hiba – modul verziója: 0.0.0.0

Hiba – modul időbélyegzője: 00000000

Kivétel – eltolás: PCH_0C_FROM_ntdll+0x000400B1

Kivételkód: c0000005

Kivételadatok: 00000008

Operációs rendszer verziója: 6.3.9600.2.0.0.256.48

Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk 1: e98d

További információk 2: e98dfca8bcf81bc1740adb135579ad53

További információk 3: 6eab

További információk 4: 6eabdd9e0dc94904be3b39a1c0583635


Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:

[link]


Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:

C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt



2015. jún. 22. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A teljes uninstall úgy néz ki, hogy eltávolítod a programot, ha kérdi, hogy törölje a beállításait is, akkor igen a válasz, és után a még kézzel az appdatában, a dokumentumokban és a registryben törölsz kézzel mindent, ami skype maradvány lehet. Jobb megkérni valakit, aki otthonosan mozog ilyesmiben.
2015. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a fentiekben ugyanerről beszéltem, csak nem részleteztem. tehát ezen bőven túl vagyok.
2015. jún. 25. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem működik, Win7 64 bit
2015. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem vagy az OS verzióval nem jön ki jól (nem hiszem, de lehet), vagy mégse takarítottad le.
2015. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ne haragudj már, de marhára nem az a kérdés, hogy kinek működik meg min. OS verzió aztán tényleg mellékes, mert nem enkóros csináldmagad OS-t használok. mezei 8.1, tökéletesen muzsikál csak a Skype nem tudja hol a helye egy jó ideje, amiről még maga a szoftveróriás is tud, csak nem érnek rá ilyesmire, mert hát az MSN legyilkolása óta fontosabb a Facebook beelőzése, mint a megbízhatóság növelése.
2015. jún. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!