Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy xy GB-os, . Iso...

Adamhu99 kérdése:

Van egy xy GB-os, . Iso típusú fájlom, ami egy alkalmazást tartalmaz (elvileg) és fel akarom telepíteni, nincs . Exe se semmi más csak egy . Iso fájl. Hogy tudom feltelepíteni? Kell hozzá valamilyen segédprogram? (Van Daemon Tools Lite-m is)

Figyelt kérdés
A fájl a neten van és még nem töltöttem le. Sokszor volt dolgom ilyen típusú fájlokkal, pl.: .bin és azt sem tudtam soha, sehogy megnyitni. Nem értek túlságosan a gépekhez és nem akarom fölöslegesen letölteni.

2015. jún. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőként töltsd le, utána Daemon Tools-ban elvileg meg tudod nyitni és kimásolni a szükséges fájlokat.
2015. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mountolni kell, ami azt jelenti, hogy pl. Daemon Tools-szal kiírod virtuális meghajtóra. Ha azt megnyitod, ott már találsz telepíthető fáljt.
2015. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor, ha Daemon toolsba belépek, majd "Kép hozzáadása" ikonra rányomok már meg is tudom nyitni?
2015. jún. 23. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen! Egy önálló meghajtóként fog megjelenni a Total Commanderben (BD-ROM névre szokott hallgatni) és utána ugyan úgy használhatod mint mondjuk egy cd-t.
2015. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Amióta van Daemon Toolsom, a meghajtóknál létrejött egy BD-ROM meghajtó.

Azt futtatni fogom és már kész is vagyok. Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2015. jún. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!