Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért bontja képekre?

Miért bontja képekre?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Win8 pro x86-os op. rendszert,telepítem kulcsot is adok neki stb. szóval semmi baj,csak azzal van a baj hogy képekre bontja fel a filmeket tehát nem youtubon hanem amit letőltök netről,például:letőltök egy filmet elínditom VLC-vel és képekre van felbontva a film.Hogy tudnám orvosolni?

2015. jún. 23. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltelepítettél minden drivert? (Videókártya, alaplap chipset, stb.)
2015. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze,csak egy úgy nevezett videó vezérlő driver hiányzik de megmondom a tutit nem tudom mennyit számit ennèl a hibánál sőt azt se tudom mit kéne keresni. Dell latitude D610
2015. jún. 23. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt: [link]

A "Video" részlegen van 2 lehetőség, nem tudom, melyik kell neked.


Mivel a video lejátszásához egyrészt képet kell megjeleníteni, ezért könnyen lehet, hogy a nem telepített VGA driver a hiba oka. Másrészt a videókat dekódolni is kell, és ezt sokszor hardveres gyorsítással támogatják meg.


Más...

Win8 előtt milyen rendszer volt rajta? Ha valamilyen kisebb erőforrásigényű (pl. XP), akkor abból is lehet probléma. Ha jól látom, nem egy mai darab...

2015. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Win7 volt rajta.
2015. jún. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!