Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jön be a hibaüzenet az...

Tanacs kérdése:

Miért jön be a hibaüzenet az Excelben?

Figyelt kérdés

Nem gyakori de azért kérdés.Microsoft Excel 2007.Tegnapig semmi bajom nem volt vele. De aztán kaptam hibaüzenetet. 'Az Excel nem tudja megnyitni a(z) mindegymianeve.xlsx fájlt mivel érvénytelen a kiterjesztése vagy a formátuma.Ellenőrizze hogy nem sérült-e a fájl, illetve hogy a kiterjesztés megfelel a fájl formátumának.' Én nem állítottam el semmit!


Azt megjegyezném hogy az utolsó sikeres megnyitás és az első sikertelen megnyitás között kaptam egy trójai vírust amit a vírus irtóm elvileg blokkolt.

A wordnél is megjelent a probléma.De a régebben létrehozott(pl tavaly) fájlokat megnyitja mind az excelnél mind a wordnél.Az újabbakat többnyire ideieket nem, helyette a fentebb írt hibaüzenet jön be. Van még esélyem megmenteni a fájlokat? Ötletek? Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 25. 19:06
 1/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Esetleg próbáld megnyitni másik gépen, vagy töltsd fel a fájlt Google Drive fiókba. Felismeri a kiterjesztéseket, és én már tudtam így megmenteni sérült ppt-t. Hátha.
2015. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
másik gépen is néztem a fájlokat ugyanez a helyzet.Megpróbálom a google drive-t.
2015. jún. 25. 20:08
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Én ilyenkor rögtön guglizok.

A sok szemét közt szoktak lenni igazi ékkövek is.

[link]

2015. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!