Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik verzió (év) a legjobb...

Melyik verzió (év) a legjobb ezek a programok közül?

Figyelt kérdés

Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

Adobe InDesign

Adobe Acrobat Pro


Mert a régebbiekben jobb oldalt középen is megjelent valamilyen eszköztár, az újban meg a cloud jelenik... :S



2015. jún. 25. 20:28
 1/4 fersk ***** válasza:
A vásárlás során ezt megérdeklődheted a supporttól. Ohó, csak nem "ingyenes"-re gondolsz? :))
2015. jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbaverziót szoktam mindig használni :)
2015. jún. 26. 11:30
 3/4 Drone007 ***** válasza:

A legújabbakban is megvan a jobb oldali eszköztár, csak be kell állítani a program felületét olyanra, amilyenre te szeretnéd.

A legjobb nyilván mindig a legújabb, de nem kell erőltetni. Ha már fenn van egy cs4, akkor nem kell mindenáron a cc-t erőltetni, csak ha az abban lévő funkciót nagyon ki akarod használni. Sok újdonságot nem adnak az új verziók sem, főleg ha nem használod ki 100%-ban a program adottságait.

Az új verziók erősebb vasat is igényelnek időnként, ezt a szempontot is figyelembe kell venni.

2015. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jahh értem!


Akkor lehet egy korábbi verziót teszek fel, mert láttam, hogy az újban van valami 3D eszköztár is, de az engem jelenleg nem izgat. :)

2015. jún. 26. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!