Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges centrino processorr...

Lehetséges centrino processorra ubuntu?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy problémám elovettem a régi laptopom acer aspire 9500 qd70 17 es displayel windows vista van rányomva a kovetkezo a problemam mivel linuxos vagyok megprobaltam ra telepíteni az ubuntu mate nevu op rendszert utánna probaltam linuxlite os-t es a mint et is a biosban nincs olyan h pae amivel kikapcsolhatnám az uefi-t a linux bootja csak annyit ir h unsupported cpu tanács kéne mégis h lehetne felrakni ra linuxot mind1 milyen linux csak ne windows legyen mert már meguntam az allando reinstalt
2015. jún. 29. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld a Linux Mint-et, annak bizonyos verziója támogat régebbi processzorokat is
2015. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Debian Jessie

[link]

2015. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma köszönöm a 2 választ. a boot menüben kell előhívni a terminalt és forcepae kulcsszót kell beírni egy youtube video az ami megoldotta a problémát. így bármilyen linux telepíthető centrino procis notebookra
2015. jún. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!