Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség, hogyan törlök lapot...

Segítség, hogyan törlök lapot a Microsoft Wordben?

Figyelt kérdés
Van egy 3 oldalas önéletrajzom, de mivel egyszer a 4-ik oldalra átcsúsztam, a korrekció és törlés után továbbra is 4 oldalam van, a 3 teleírott és 1 üres. Ez azért gáz nekem, mert a lábjegyzetben azt akarom beállítani, hogy azt mutassa hogy az adott oldal hanyadik az összoldalszámból, ami a 3-nek kellene lennie ugyebár, de a 4-ik üres oldalt is hozzászámolja így össz oldalszámnak 4-et ír a 3 helyett. Hogy tudom kitörölni a 4-edik, üres oldalt? :(

2015. jún. 29. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
CTRL+End-del a végére ugrasz és püfölöd a Backspace-t, amíg kell.
2015. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
WOW, te egy zseni vagy!! :D Köszönöm, sikerült! Bocs, tudom nagyon nem vagyok egy számtech zseni. 28/N
2015. jún. 29. 15:03
 3/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Nagyon sokan utálják, de meg kéne barátkozni a nem nyomtatható karakterekkel, és máris látnád miért kerülnek plusz üres oldalak és más megmagyarázhatatlan dolgok a doksikba
2015. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!