Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rossz a webkamerám drivere?

Rossz a webkamerám drivere?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem működik a laptopomban a beépített webkamera. Ez nekem nagyon új hiszen, eleinte még működött és egyszer csak azt írta ki, hogy nem találja. Letöltöttem több drivert is hozzá és mindig azt írja ki amikor telepítem: No Appropriate Driver to be installed.

Nekem egy Lenovo 50-70 es gépem vagy és win 7 et használok rajta.

Volt már másnak is hasonló problémája, mert szerintem nem magával a hardverrel van a baj mert az nem sérülhetett meg. Vagy esetlen lehetséges az, hogy a Lenovok nak könnyebben romlik a webkamerája. Ezt sem hiszem mert alig fél éve van meg a laptop szóval még nagyon új.

Sajnos a windows kételkedik az oprendszer eredetiségeben és lehet, hogy így a driverek sem akarnak futni?

Remélem érthető voltam, előre is köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 29. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
LENOVO G550-en volt ilyen problémám és úgy sikerült megoldani hogy miközben ment a gép lehúztam a kamerát és visszadugtam.
2015. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem beépített webkamerám van ezért nem tudom kihúzni és visszadugni.
2015. jún. 29. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is beépített csak kicsit meg kellett bontani a gépet(az alaplapról húztam le).
2015. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!