Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a Wolfenstein-...

Mi lehet a baja a Wolfenstein-nek?

Figyelt kérdés
Föl akartam telepíteni egy régi kedvelt játékomat gépre (lemezen megvan), föl raktam, könnyedén ment, el indult futoott rendesen, csak 480p-ben, föntebb akartam rakni csak véletlen 2000-es felbontásra állítottam be, kidobott, és semmi, letöröltem újra akartam rakni és nem azt írja most hogy install hanem hogy uninstall, pedig már letöröltem, uninstallra nem csinál semmit, mi lehet a probléma?

2015. jún. 29. 19:50
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Megesik az ilyen, még ha szabályosan is távolítottad el.

Bent maradtak a bejegyzések a registry -ben, ezért a telepítő azt hiszi, hogy még telepítve van a játék.

Ki kell törölni ezeket a bejegyzéseket (pl. Ccleaner -el).

Ez általában megoldja, de ha mégse, meg lehet próbálni manuálisan törölni a bejegyzéseket. De ez utóbbit csak nagyon óvatosan.

2015. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a választ valószínűleg ez a baj! Számítógépből (mint program) töröltem ki, ezeket a bejegyéseket hogyan tudom ki törölni? Win 8-am van! Le tudnád írni lépésről lépésre? Köszönöm!
2015. jún. 29. 20:01
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

A programot telepítése/törlése -vel kellett volna törölni volna a vezérlőpultban.


A Cclener automatikusan megtalálja a kapcsolat nélküli bejegyzéseket, csak le kell tölteni, fel kell telepíteni és futtatni.

Ha a játékot fel tudtad telepíteni, szerintem ez is menni fog.

Mielőtt még linket kérnél, az itt van: [link]


Sok sikert!

2015. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, telepítettem, és most végzi magátol, vagy csináljak valamit?
2015. jún. 29. 20:42
 5/6 A kérdező kommentje:
De még mindíg uninstallt ír ki!
2015. jún. 29. 21:04
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

A billentyűzeten: Microsoft embléma + R

A megjelenő ablakba ír be: regedit

nyomj OK -t.


A szerkesztés menübe találsz keresés menüpontot. Ha megtaláltad töröld le. Mivel nekem nincs fent a játék így fogalmam sincs hol lesz.

Jó szórakozást.

2015. jún. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!