Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Ezen művelet végrehajtásához...

HavanHUN kérdése:

"Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges" + Visual C++ hiba?

Figyelt kérdés

Használok egy úgy nevezett "Mine-Imator" animációs programot. Tökéletesen futott. Most azonban, egyik napról a másikra hiba. Amikor elindítanám, ezt a hibaüzenetet kapom:

"This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information"

Utánanéztem, azt a megoldást találtam, hogy be kell menni a %appdata% mappába, ott a Mine_imator mappa minden tartalmát törölni kell, majd legközelebbi indításkor újragenerálódik, természetesen HELYESEN. Viszont egyetlen egy fájlt nem tudok törölni, egy úgy nevezett "tmp.png" képet. Amikor törölném, azt írja:

"Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges. A fájl módosításához forduljon engedélyért a következőhőz: a számítógép rendszergazdája"

Ez szép és jó, csak hogy ÉN vagyok a rendszergazda, órákon át nézem hogy a f***ba kéne ezt megoldani de semmit sem találok ami működne, se IOBIT Uninstaller nem törli, sem Uninstaller nevű varázscucc, SEMMI. Próbáltam újratelepíteni, nem tud kicserélni néhány parancsikont, AMIT PERSZE NEKEM SEM ENGED. MI A ****!? Hogy kéne ezt megoldani?????? Elegem van már ebből...


2015. jún. 29. 20:18
 1/1 fersk ***** válasza:
Csökkentett mód? Esetleg Live-CD-ről boot.
2015. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!