Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik videóvágó programot...

Melyik videóvágó programot válasszam?

Figyelt kérdés
Sony Vegas vagy Adobe Premier pro cc? Azt is írjátok, meg hogy melyik verzió a legjobb :) Köszi :)

2015. júl. 1. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mindig az igény határozza meg. Ugyanis vannak akik egy mezei feliratozást is videószerkesztésnek hívnak, és vannak akiknek már a Sony vegas is egy ovisoknak való program.
2015. júl. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetek nagy részében több track összevágása/kivágása, időnként kékháttérrel való dolgozás, kép a képben effekt (bár ezeket úgy tudom mind a kettő tudja) és effektelés a cél meg persze minél rövidebb renderelési idő, mert nekem azt mondták, hogy ugyan azokkal a beállításokkal és ugyan azzal a formátummal az adobe kicsit gyorsabb.
2015. júl. 1. 04:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét programot volt szerencsém kipróbálni. Ugyan azzal a géppel, ugyan olyan beállítások mellet gyakorlatilag egyformán renderel mindkettő. A Sony vegas -t lényegesen egyszerűbb kezelni. A Premierre egy nagyon tetszetős csili vili program, de nekem valahogy sosem jött be. Minden el van dugva benne.

Egy nyomoróságos feliratért és több lépcsőn át vezet az út.

Összességében profi programokról beszélünk, de a Vegas szerintem amellett hogy felhasználóbarátabb, ráadásul szerintem többet is tud.

(Nem zárom ki hogy a Premiere nem tudná mindazt mint a vegas, de ha ez igaz, akkor a program kezelői jól elrejtettét azokat.)

2015. júl. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!