Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint Tool SAI telepités....

Paint Tool SAI telepités. Hogyan továb?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, megnyitottam mappában, és bejön a Windows media center. Itt mégis mit kéne csinálni? Képek, filmek, extrák, bla bla bla de ami nekem kéne az sehol.

2015. júl. 1. 13:52
 1/6 tabaki ***** válasza:
Nagy puszi mindenkinek, aki ebből kitalálja, hogy pontosan mit csináltál.
2015. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert milyen információt írjak még amiből tudod értelmezni?
2015. júl. 2. 13:40
 3/6 tabaki ***** válasza:

Például honnan töltötted le, mi volt a fájl neve (kiterjesztéssel), mit jelent, hogy „megnyitottam mappában”, mert attól nem kéne, hogy bármi elinduljon, csak a letöltés mappáját látnád, benne (a régebbi egyebek mellett) a frissen letöltött sai-1.2.0-ful-en.exe nevű fájllal. Vagy ezt már elindítottad és erre jött be a Media Center? Vagy telepítetted is, és utána kerested meg a mappáját, és ott kerested, „ami neked kéne”, gondolom, az indítófájlt? De akkor minek az alapján jönne be magától a WMC, hiszen nem nyúlsz a fájlokhoz? Mi az a „bla bla bla”, nem lehetett volna egy képernyőmentésen bemutatni?

Egyébként leginkább arra vetek, hogy nem a teljes programot (Full installation), hanem az frissítést (Update files only) töltötted le, de csak valami ösztön súgja, ettől még semmi megfoghatót nem találok a leírásodban.

2015. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljes verziót töltöttem le, és tudod a böngészőben (chrome-on alul, Firefox-on jobb felső sarok) kiadja a letöltéseket. Ott rámentem arra a kis mappa ikonra, (megjelenítés mappában)és ott rákattintottam a megnyitásra, és Bejött a Win. Media Center kezdőlapja. Itt hogyan tovább? Nem vagyok egy zseni ezen a téren, a WMC-hez meg főleg nem értek, mindeddig nem volt rá szükségem.
2015. júl. 2. 19:52
 5/6 A kérdező kommentje:
"mi az a blablabla?" A WMC kezdőlapot foglaltam össze. XD
2015. júl. 2. 19:53
 6/6 tabaki ***** válasza:
Hát, gőzöm sincs. De nem muszáj ezt a böngészőből intézni, nyilván tudod, hova töltötted le, keresd meg a fájlkezelőben, és indítsd onnét.
2015. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!