Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a sz*r történt?! (Sims)

Mi a sz*r történt?! (Sims)

Figyelt kérdés

Simsben (első, ingyenes verzió) akartam venni egy kocsit, mert kellett az egyik feladathoz. Megépítettem az autókereskedést, (és elhasználtam hozzá 3 LP-t), majd amikor kész lett, kiválasztottam egy kocsit a legolcsóbbak közül, kiválasztottam egy simet akié majd lesz és ki akartam fizetni. Amikor rányomtam a gombra, levonta a pénzt, de nem történt semmi, viszont az összes simemnek (akik addig ültettek) teljesen lement mindene (kaja, wc, evés, stb.) és abbahagyták amit csináltak.

Annak a simnek pedig, aki az autó gazdája lett volna, megjelent egy színes téglalap a feje fölött.

Ezután kiléptem és újra beléptem a játékba, de nem változott semmi.

Nagyon ideges vagyok, mert rohadt sokáig gyűjtöttem a pénzt és most szinte semennyi nincs.

Valaki könyörgöm segítsen! Mi ez és mit lehet vele csinálni? És hol az autóm?!



2015. júl. 1. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Még egész jól jártál. Gondolj bele mi lett volna ha igazi az a pénz.
2015. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
használj csaláskódot akkor.
2015. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!