Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent-ből kettő fut? +...

Utorrent-ből kettő fut? + Beállítások?

Figyelt kérdés

A tálca állítgatásnál lettem figyelmes arra, hogy a régi 2.2.1 is futó folyamatként jelenik meg Windows 8.1-en.

[link]

(feljebb mutatja a 3.4.3-at is - azt nem raktam be) még feltöltési sebességet is ír hozzá. :)

Ez valami 8.1 bug lehet v. tényleg kettő fut?(A feladatkezelő nem mutatja futó folyamatként).

Egyébként írtó nehéz levakarni teljesen.Az új verzióknál rendszeresen visszaköszön a settings.dat.old és a resume.dat.old is.

Revo, Total, IObit uninstallerek sem tudják megoldani.

Hogyan tudnám teljesen leszedni?

Esetleg valamit manuálisan törölni kellene a registry-ből?

És ha már szóbahoztam itt az utorrentet azt is megkérdezném, hogy van-e valakinek valami jó beállítási szisztémája gigabites nethez v. esetleg valami általános, jól bevált beállítási módszere?

(Nekem a régi, jó kis beállításaim befuccsoltak amióta emelték a feltöltési sebességet - ezért kísérletezgetek az újakkal)



2015. júl. 5. 09:31
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:

A régi verzió nem fut, csak az üzenetközpontban hátramaradt elem. Ha a testreszabáson belül rámész az ikonjára és váltasz a beállítások között, majd egérrel görgeted a három lehetőséget, akkor kijelzi, hogy az alkalmazás nem aktív.

A Settings.dat. old és a resume.dat.old nálam is megvan folyamatosan, nincs különösebb jelentősége. Bár a legeslegelső 3-4 éves eredeti telepítésemnél, mintha nem lett volna. (Rendszer újratelepítéskor, a µtorrentet nem szoktam újrarakni, így megmaradnak a régóta futtatott elemeim.

A gyors Net miatt a haladó beállításoknál a lemezcache beállításokat kell változtatni. Nagyobb használható memória-mennyiséget kell hozzárendelni. példa [link] 500MB-nál írhatsz nagyobb értéket, mondjuk 850MB-re.

2015. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!

Én a lemez lemez cache-t 1800-ra állítotam, ez bejött.

A sávszélesség beállítással akadnak problémáim és szerintem néhány haladó beálításnak sem ártana egy kis tuning.

Amit ismerek ahhoz hozányultam de amelyek a legfontosabbak lehetnének azokkal nem merek hasraütés szerűen buherálni.

2015. júl. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!