Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Assassins creed sorozat...

Az Assassins creed sorozat részei kapcsolódnak egymáshoz vagy csak hasonló sztorira épülnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom nem játszottam a játékkal, csak egyszer elkezdtem volna a második résszel és az nagyon lagolt, de az úgy kezdődött, hogy visszamentünk az időben (ha jólemlékszem 1500 környékére(?)) valaki születéséhez és itt mindig befagyott a játék, ám most ránéztem az első részre és ott is visszamegyünk az időben csak ott valami ősünk emlékeit éljük újra. Nagyjűból ennyi infót tudok és nem tudom van e összefüggés, vagy csak hasonló sztorira épülnek?
2015. júl. 6. 04:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Van kapcsolat. A jelenkori szálban. Vagyis az 1-3 ig. A Black Flag azaz a 4 kicsit kakukktojás. :D az újabbak passz.
2015. júl. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ha az újjabb részek más történetet mesélnek el, akkor nem meg attól függ a három mivel záródott, hogy lehet e folytatni a sztorit? :D
2015. júl. 6. 05:56
 3/3 Spectre_R42 válasza:

Hát elvileg összefügg a dolog, bár a Unity-től nem tudom, hogy illik össze a történet.

Ugye Desmond vérvonalán alapul az egész legalábbis ez volt az alap ötlet még az elején.

Először van Altair Ibn La'Ahad(az AC I-ben + Bloodlinesban), aztán Ezio Auditore da Firenze(az AC II-ben, Brotherhoodban és Revelationben), aztán Connor Kenway(az AC III-ban)... na és itt bonyolódik a dolog, mert Connor apja, Haytham Kenway, az ő apja pedig Edward Kenway (aki az AC IV-ben van).

Külön szálakon fut Aveline de Grandpré (Liberation), Adéwalé (Freedom Cry), és Shay Cormac (Rogue) története... de a szálak helyenként keresztezik egymást.

Merthogy Aveline találkozik Connorral; Shay és Connor mentora ugyanúgy Achilles csak kb 20 év különbséggel; Edward és Adéwalé együtt hajóznak sokáig, és Adéwalé még a Rogueban is ugye feltűnik, mint híres rabszolga-felszabadító assassin és Shay Cormac öli majd meg. Shay és Haytham meg "haverok".


A Unity meg a Syndicate történetével még nem vagyok tisztában, hogy hogy illik bele a képbe, de a fentiekben majdnem 100%-ig biztos vagyok xD DE ha tévedek, elnézést kérek előre is.

2016. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!