Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AC 1-hez van már magyarítás?

AC 1-hez van már magyarítás?

Figyelt kérdés
Régebbi kérdéseknél/fórumokon azt olvastam, hogy az AC 1-hez nem készült magyarítás. Mai napig nincs hozzáM
2015. júl. 6. 06:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Mai napig nincs hozzá?*
2015. júl. 6. 06:03
 2/6 anonim válasza:

Nincs, mert nem tudnak hozzá.

Legalábbis én így tudom.

2015. júl. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már miért ne tudnának? Csak senki nem akar, mert nincs belőle profit így utólag már senki nem tölti vele a szabadidejét meg kevesen játszanak vele, de 2 és az utánavaló részekhez meg van. Nem, hinném, hogy az annyira más lenne működési elveiben és annyival másabb motort használna, hogy nem tudnak magyarítást írni hozzá :D Gondolom már csak amiatt nem csinálnak, mert amikor lehetőség volt rá nem csináltak mostmár meg elavult és nem túl sokan játszanak az első résszel. Amit megmondom őszintén nagyon sajnálok mert az angol tudásom ott lezárul, hogy eligazodom a menüben :D és kíváncsi lettem volna a sztorira. :D
2015. júl. 6. 17:08
 4/6 anonim válasza:

Nem arról van szó, hanem a szöveges fájlokat nem tudják megnyitni, ez valahol le is van írva, mert rohadt sokan kérték.

Ugyan ez van a Red Dead Redemption-nel is, hogy nem tudják megcsinálni, nekem meg ezért fáj a szívem.

2015. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csori96 ***** válasza:

Azért nem készült hozzá magyarítás, mivel nincs mit lefordítani. A menürendszeren kívül más feliratot nem nagyon tartalmaz a játék. De készült hozzá szövegkönyv ( [link] ) és magyar feliratos végigjátszás ( https://www.youtube.com/user/assassinscreedhunsub ).


A fordítást Steve Q készítette, akinek a második rész magyarítását is köszönhetjük. Emellett a többi rész fordításában is részt vett.


Steve Q - "Assassin's Creed végigjátszás magyar felirattal. Nem teljes, kizárólag a sztori könnyebb megérthetősége miatt készült. A játékhoz magyarítás készítése technikai akadályok és a párbeszédek in-game feliratozásának hiánya miatt NEM megoldható."

2015. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. dec. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!