Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom frissíteni az...

Miért nem tudom frissíteni az Adobe Flash Player-t? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Először Youtubon írta ki,hogy az Adobe Flash Player elavult,frissíteni kell. Nem írt ki konkrét frissítést,ezért rámentem a frissítések keresésére. Ott egy olyan oldalt adott be,ahol meg tudom nézni a programjaim frissítési állapotát,az Adobe FP.-re volt kiírva,hogy sebezhető. Rákattintottam,erre beadott egy frissítési oldalt,ott az Install-ra mentem,elmentettem a fájlt,de amikor megnyitottam a már letöltött fájlt,nem adott ki semmit,csak egy üres ablakot. Vártam pár percet,hátha be kell még töltenie. De nem történt semmi...Bezártam az üres ablakot,mire az Internet Explorer nyitott meg (nem tudom miért),de hiába vártam a betöltésre,itt is csak az üres ablakot láttam. Próbálkoztam máshol letölteni,mindenhol ugyanez volt a probléma. Segítsetek lécci!

2015. júl. 6. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!