Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért dobál le az msnem?

Miért dobál le az msnem?

Figyelt kérdés

ha letöltöm az msn plust akkor jobb lesz?

vagy mit csináljak??

már nagyon idegesítő.

teljesen tanácstalan vagyok.:S

segítsetek légysziiii.


2010. márc. 3. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha letöltöd az msn plust sztem attól nem lesz jobb, de azért töltsd le, mert hasznos =) esetleg próbáld meg mégegyszer letölteni az msnt =S vagy majd egy idő után lehet h magától abbahagyja (régen engem is ledobált, mostanában nem) =)
2010. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
naponta feltesz valaki egy ilyen értelmes kérdést és én minden nap csak ugyan azt a választ tudom rá adni: AZ MSN EGY VÍRUSOS SZ*R
2010. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
NEM VÍRUSOS ÉS NEM SZ*R!!!:@
2010. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az msn olyan amilyen, a skype az sokmindenben agyonveri az msn-t de azért vannak furcsa dolgai

pl konferenciaszobában nem jelennek meg az üzenetek fél napig aztán egyszerre az összes, küldöm a sorokat és nem legalul jelenik meg hanem feljebb mintha nem én lennék az utolsó hozzászóló van aki nem lát be a szobába pedig bent van.

az msn csicsásabb de a skype szerintem stabilabb és nem zabálja a gépet annyira

2010. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez tök idegesítő ám (nekemis ilyen válaszokat szoktak adni), hogy ő kérdezi h hogy csinálja meg az msnjét, Te meg válaszolod, hogy legyen skype-ja =)

A fiatalok többségének nincs is skype-ja. (öreg nénik használják általában, hogy lássák a messze élő kisunokát)

2010. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vírusos, de szar. Vírusos az lehet, ami szoftvereket futtat (számítógép, telefon stb), az msn kapcsolatokat kezel. Akár egy irc szerver. A parnereid gépe a vírusos.
2010. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
te komolyan ennyire okos vagy? de tudod az msnen terjed egy csomó vírus...
2010. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy síklátókörűen állsz hozzá. Az MSN egy "protokoll"-nak tekinthető, ami kapcsolatokat tart fent. NEM az msn vírusos, mégha a vírus abban a közegben terjed, akkor se. A kliens gépek a vírusosak. Próbáld feldolgozni. És nem ennyire vagyok okos, de nálad azért klasszisokkal, ahogy elnézem :D
2010. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

megváltoztattam a jelszavam és így sem jó.:\

csinálok egy újat hátha...mert csak engem dobál le, egyik ismerősömet sem.:S


köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 4. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
amit leírtál azzal tisztába vagyok, de akkor is az msn egy fos program mert minden 3. ember vírusokat küldözget rajta a tudtuk nélkül... skypeon még 1 ilyen "kattints a linkre te vagy a képen" üzenetet se kaptam
2010. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!