Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3DS convertálása PSD-be mivel?

3DS convertálása PSD-be mivel?

Figyelt kérdés

A kérdésem az hogy én az Abode After Effects be szeretnék 3d azaz forgatható modelleket be tenni és hogy milyen konvertálot használjak hogy a 3ds formátumú modelleket a szerkesztő által is megnyitható Psd-be konvertálja át.

Az adobe photoshop lenne jó de az nekem nincs meg. Nekem elég lenne egy sima konvertáló is. Milyen programok vannak amikben megnyitható a 3DS, max, obj és átkonvertálható Psd-be?



2015. júl. 7. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmm... Szerintem jobban jársz ha megveszed/letöltöd a Photoshoppot is, hasznos kis dolog az. Főleg After Effectshez. Konvertálót nem nagyon ismerek ami psdbe tudna konvertálni, mert szükségem sose volt rá... De úgy tudom hogy a Cinema 4D formátumokat is kezeli az After Effects, azzal is lehet 3D-s elemeket gyártani, ha a Photoshopot semmiképp se szeretnéd feltenni.
2015. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!