Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ingyenes szövegszerkesztő,...

Van ingyenes szövegszerkesztő, mely kezeli az RTF élőfej és élőláb funkciókat is?

Figyelt kérdés
Windows 7-re.
2015. júl. 8. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Van.
2015. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó tudni...
2015. júl. 8. 15:15
 3/10 A kérdező kommentje:

Válaszolna olyan is a kérdésre, akinek agya is van és tudja a választ?

Nagyon nehéz rájönni, hogy, bár nem írtam bele a kérdésbe, konkrétumokra lennék kíváncsi, nem barkochpázni akarok. Tudom, az emberek többsége érti ezt, de néhány ember, aki játssza az értetlenkedőt, szintén rontja itt a levevőt.

2015. júl. 26. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:

OFF:

Datubber pontosan a kérdésedre válaszolt: azt kérdezted, hogy van-e, nem azt, hogy melyik az. ;)


ON:

Libreoffice: [link]

2015. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

LibreOffice minden MSOffice funkciót tud, minden ilyen formátumra menthető, mindent megnyit. Ingyenes.

Innen letölthető ez a két fáj (előbb a nagyot, aztán a nyelvi fájl kell telepíteni).

[link]

2015. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

LibreOffice Writer, ez a szövegszerkesztője.

Impress ugyanaz, mint a Power Point

Calc ugyanaz, mint az Excel.

Ezen az oldalon lehet kérdezni:

[link]

2015. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Datrubberről annyit, hogy én minden kérdésből rá tudok jönni, mire kíváncsi a kérdező, ahogy Ti is rá tudtatok jönni. Van, aki a kákán is csomót keres, ővelük nem kell foglalkozni. Nyilvánvaló kérdésnél nem kötözködni kéne, hanem segíteni, ezért van az oldal. Én is szoktam normálisan válaszolni az ilyen kérdésekre. Aki nem ezért jön, hanem hogy kicsesszen az emberrel és az utolsó betűig betartassa a szabályokat, az ássa el magát, az nem is ember.
2015. júl. 26. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor gyengébbek kedvéért.

LibreOffice Writer szövegszerkesztőben menthetsz .RTF-re. Van élőfej és élőláb is benne.

Menűben: Formátum/Lábjegyzetek és végjegyzetek beállításai.

Remélem, érthető voltam.

2015. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8. Köszi, ment a felpontozás. Már elsőre is érthető volt. Nem ellened volt kifogásom.

Csak a hülye nem tudja vagy nem akarja kitalálni, hogy nem igen/nem válaszokat várnak itt a kérdezők, hanem többet. A hétköznapi beszélgetésekben is teszünk fel úgy eldöntendő kérdéseket, hogy mindkét fél tudja, hogy hosszabb választ várunk. Aki ezzel nincs tisztában, az remeteként nőtt fel a társadalomtól távol.


Délután itt 5 eldöntendő kérdést is láttam kiírva és teljesen egyértelmű volt, milyen válaszokat várnak rá.

2015. júl. 26. 23:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl értelmesek is vannak itt, sajnos. Poénkodnak, ahelyett, hogy segítenének.
2015. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!