Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megnyitottam egy kis fehér...

Niko27 kérdése:

Megnyitottam egy kis fehér ikont és megkérdezte hogy milyen fájlal szeretném megnyitni . Én rámentem hogy windows media player és azóta mindent azzal akar megnyitni! Már nagyon sok megoldással próbálkoztam de egyik sem volt jó! Valaki tud segíteni? N

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 11:57
1 2
 1/11 fersk ***** válasza:
Mi a fájl kiterjesztése?
2015. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem értek a gépekhez . ezért is nyomtam el . még azt sem tudom mi az a kiterjesztés .
2015. júl. 9. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
TeamViewer távvezérlés? Egy programot kell letöltened hozzá, telepíteni nem kell, csak futtatni. Ez ad egy azonosítót és jelszót, amit elküldhetsz privátban, így távolról tudom vezérelni a géped és megpróbálom helyrehozni a hibát. Ezt tudom felajánlani, ha nem értesz hozzá.
2015. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fersk ***** válasza:

O.K., de azért a bizalomnak is van határa... :)

Egyébként gondolod, hogyha valaki még a fájlkiterjesztés fogalmával sincs tisztában, akkor telepíti/beállítja/kezeli a Team-et?

2015. júl. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 0-ról elmagyarázni a dolgokat semmi kedvem, de szívesen megcsinálom.

Olvasd el mégegyszer a válaszom: "Egy programot kell letöltened hozzá, telepíteni NEM kell, csak futtatni. Ez ad egy azonosítót és jelszót, amit elküldhetsz privátban..." Akinek ez meghaladja a tudásszintjét, annak tényleg nem érdemes magyarázni, mert nem érti meg, a probléma pedig soha nem lesz megoldva.

2015. júl. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fersk ***** válasza:
Így igaz. Már ált. isk.-ban tudott dolog: súgni annak érdemes, aki valami ismerettel azért rendelkezik. :)
2015. júl. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem jó mert ha letöltöm és futtatni akarom akkor azt a jegyzettömbel akarja futtatni :(
2015. júl. 11. 09:01
 8/11 A kérdező kommentje:
azért egy kicsit értek a gépekhez.
2015. júl. 11. 09:04
 9/11 fersk ***** válasza:
Jobb egérgomb-Társítás nem megy?
2015. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ha jobbklikkelek akkor nem adja ki azt hogy társítás
2015. júl. 19. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!