Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alatt miért felejtőd...

Windows 7 alatt miért felejtődik el a társítás? Egyébként ez csak zenefájloknál jellemző.

Figyelt kérdés

.aimppl fájlokat tásítok AIMP3-hoz és működik. Aztán mikor újraindítom a PC-t már elfelejti, hogy társítottam, és újra társítatlan fájlnak ismeri fel. Miért van ez?

Használok CCleaner-t, Ashampoo-t, és tartalomindexelés be van kapcsolva.. (Lehet semmi köze sincs hozzá, de amilyen nagy programozó vagyok.XD erre gyanítok)..



2015. júl. 8. 13:25
 1/2 Brenya ***** válasza:
Vagy csak a társítást nem mented el rendesen(még sose tapasztaltam ilyet bár én a fájlműveletekhez a "Total Commandert" használom).
2015. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztítóprogramok szoktak ilyet csinálni. Egy pár napig ne használd ezeket, és ha így működik, akkor megvan a hiba oka.
2015. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!