Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én mint átlag számítógép...

Én mint átlag számítógép felhasználó, képes lennék arra, hogy újratelepítsem a Windows-t?

Figyelt kérdés
Szerintetek menne ez nekem?Nehéz újra telepíteni a windows-t?

2015. júl. 8. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2015. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 tabaki ***** válasza:
100%
Semmi nehézség nincs benne, de a fontos adataidat mentsd el előtte.
2015. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ,nem szeretném lementeni az adataimat
2015. júl. 8. 21:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem nehéz, ha nincsenek különleges igényeid.


de szánj rá egy-két órát. Csak akkor állj neki, ha van stabil internetkapcsolatod, ha laptopról csinálod, akkor meg be kell dugni a laptopot. Készülj fel rá, hogy minden programot újra fel kell telepíteni és beállítani, miután újra feláll a rendszer (pl. skype, vírusírtó, böngésző, stb.)


Ja, és ha nem legális a windowsod, akkor ne kezdj bele.


BTW, ha legális win7-ed vagy win8-ad van, akkor miért nem várod meg az 1-2 hét múlva kijövő Win10-et? Az az igazi menőség állítólag, és ingyenes, ha van legélis 7v 8-od.

2015. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 tabaki ***** válasza:
77%

„nem szeretném lementeni”

De legalább másik partícón legyenek.

2015. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha neked, mint átlag felhasználónak minden adatod mehet örökre az enyészetbe, akkor csak hajrá!


Egyébként nem nagy kunszt egy Windowst feltelepíteni. A driverekkel esetleg lehetnek problémák, de ha megvan az alaplapi DVD, akkor azzal sem lesz probléma.

2015. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb mint egy 20 kilós harcsa nyúzása...:)
2015. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól is függ, hogy ki vagy. Ha dédnagymama vagy szódásüveg szemüveggel akkor inkább lebeszélnélek róla, de ha egy fiatal szőke cica baba vagy akkor is inkább hanyagold ezt a témát, de ha egy átlag kocka vagy akkor rajta toljad ezerrel. De ha buszsofőr vagy és most nyertél a tombolán egy PII-es gépet akkor azzal nyugodtan kísérletezhetsz nagy kárt nem tudsz csinálni, vagy ha arab diák vagy és kő kazdag, akkor meg azt csinálsz amit akarsz majd apuci úgy is tolja a "zsét" ezerrel......:)
2015. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
De ha te vagy Szilveszer Sztalóne akkor meg ne szórakozzál mán velünk héé...
2015. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha még nem csináltad akkor kérd meg egy ismerősödet, hogy segítsen. Persze ma már én is lököm a laza dumát, hogy nem nagy valami, de ahhoz legalább 4 telepítést néztem végig úgy, hogy minden lépést leírtam.....
2015. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!