Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni az...

Hogyan tudom törölni az "ActiveDeals" nevű reklám oldalt?

Figyelt kérdés

Vagy nem is tudom,hogy minek nevezzem,lényeg az,hogy állandóan kis reklám blokkokat tesz be elém Youtube-on,meg egyéb oldalakon.Néztem,hogy,hogy lehetne,de amit találtam,mind azt írta,hogy a vezérlőpultból válasszam ki a programok eltávolítása menü pontot és onnan uninstalláljam.Próbáltam is,egy gond volt,hogy nem volt ott az ActiveDeals.Néztem a letöltéseim között is,ott se volt.

Aki tud segíteni annak nagyon megköszönném :)



#reklám #vírus #ADS #ActiveDeals
2015. júl. 9. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt gyönyörűen, képekkel illusztrálva bemutatják a kártevőirtás általános menetét:

[link]


Zanzásítva:

1. El kell távolítani minden gyanús programot a telepített programok (Vezérlőpult/Programok és szolgáltatások vagy Program eltávolítása Win7-nél illetve Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése WinXP-nél) közül.


2. Le kell futtatni kártevőirtót:

* [link]

* [link] - nem kell regisztrálni, ingyenesen használhatod 30 napig

* [link] - elég az ingyenes verzió


Az a javaslatom, hogy ezt kikapcsolt rendszer-visszaállítás:

* Win7 esetén: [link]

* WinXP esetén: [link]


csökkentett módban:

* Win7 esetén: [link]

* WinXP esetén: [link]

futtasd


3. Töröld a böngésző előzményeit, gyorsítótárát, nem szükséges bővítményeit, eszköztárait.

2015. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Ha minden igaz,akkor bevált. :)

2015. júl. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!