Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4, Battlefield...

Battlefield 4, Battlefield Hardline menne-e multiban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megtetszett a battlefield 3,és azon gondolkozom,hogy a következő pédányait is beszerezzem.

De érdekelne,hogy másik ilyesfajta géppel mit értek el,vagy a hozzá nagyon értők szerint menne-e élvezhetően a játék :)


"Processzor: AMD Phenom II X4 955 C3 Black Edition


Memória: 2x2GB Kingston KVR1333D3N9/2G


Videókártya: MSI R5850"



2015. júl. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Low-medium beállításokkal szépen futna.
2015. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ha a biztosra akarsz menni akkor azonosítsd be itt a géped paramétereivel:


[link]

2015. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
100-73%-ot ad,kíváncsi vagyok,majd ha lesz lehetőségem kipróbálom valahogy multiban :)
2015. júl. 9. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló gépem van, és a bf3 80-120 fps-el megy multiban. DE!!! A bf4 is elmegy low konfigon 40-50 fps-el, mégis játszhatatlan a game!!!! Állandóan meghalok a tűzharcokban.

Azt hittem tök béna vagyok, de amikor az öcsém intel i7 procijával szerelt fullos gépén toltam, olyan ügyesen ment mint a bf3.

És itt a lényeg! Már milliószor leírtam nektek ezeken az oldalakon, hogy a bf4 hivatalos gépigénye köszönő viszonyban sincs a valósággal, ami a multiplayert illeti!

Mert ha a procid csak úgy képes 40-50 fps-el futtatni, hogy a proci 80-90 százalékban terhelt, akkor állandóan késik a válaszokkal a szerver felé és ezért többször veszítünk egy tűzharcban. Magyarul nem azt látjuk, amit az ellenség, hanem 1-2 másodperccel le vagyunk maradva. Pl: a fal mögül előjön az ellen és lőni kezd minket, de ezt mi később látjuk a monitoron. Nem a hálózat hibája, az másképp szokott jelentkezni (lag, ugráló kép, csúszkáló ellen, stb..), hanem a túlterhelt proci miatt van.


Azért sok szerencsét hozzá, de jobban jársz, ha veszel egy min. i3 szintű procit.

2015. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!