Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik normálisan...

Miért nem működik normálisan a Torrentem?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta valamiért rosszul működik a Torrentem. Valami elállítódhatott rajta, mert a letöltött fájlokat egy mappába rakja, de nem külön-külön szortírozva, hanem egyszerre.


Mondom a lényeget: eddig a letöltött fájlokat a "D" meghajtóban egy adott mappába rakta, de úgy, hogy minden egyes letöltött fájlnak külön mappája volt automatikusan. Például ha egy filmet letöltöttem, annak ugye volt egy külön mappája, abba ment a film. Na most minden egyes fájlt csak ebbe a "D" meghajtóban található mappába rak, és így hatalmas a káosz, és nem tudom, mit, hogy kell átállítani.


Mi a megoldás?



2015. júl. 10. 19:38
 1/6 ponka100 ***** válasza:
Hát erre most mit mondjak adj meg egy másik mappát!Mármint a letöltési helynek aztán lehet folytatni.
2015. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sz'ted ha egy másik mappát adok meg, akkor ugyanúgy fog tölteni, mint régen?
2015. júl. 10. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha utorrentet használsz, akkor megkérdezi minden letöltés előtt, hogy hova akarod menteni, és hogy csináljon-e neki almappát - ha mást használsz fogalmam sincs, de biztos vagyok benne, hogy ez egy teljesen alap feature.
2015. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ponka100 ***** válasza:
Hát valahogy úgy ahogy kérdezted.
2015. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
torrentenként ki lehet választani hova kéred.....az alap dolog :-D
2015. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De figyeljetek, eddig automatikusan a "Torrent letöltések" mappába rakta a dolgokat, de ott, azon belül is, a letöltött fájlokat külön-külön mappába rakta, most meg az összes fájlt csak ebbe az egy mappába rakja... most már értetek?
2015. júl. 26. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!