Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az assassins creed unity...

Az assassins creed unity elmegy a gépemen? Win 8.1 (64 bit) Intel (R) Core (TM) i5-4210U COU @ 1.70 GHz NVIDIA GeForce 820M

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján nem jók a kilátások. Mondjuk furcsa a grafikon. Azért próbáld meg mondjuk 1280x720 vagy 1027x768 felbontással low-on (ha ez megfelelő lenne neked), hátha elfutna még éppen játszahtó sebességel. Kíváncsi vagyok, hogy futna-e a játék ezen a gépen ilyen beállításokkal. Ha kipróbálod, debhatnál az eredménnyel kommentet ehhez a kérdéshez.

2015. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már régebben elindítottam a telepíést, mostanra feltelepült és ilyyen beállírásokkal nagyon jól megy!

Köszi!(-:

2015. júl. 10. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm, akkor a grafikonnak jobban lehet hinni, mint a fenti összegző sornak, ott a "Game Line" mutatja a 30 fps-t a különböző grafikai beállítások oszlopaihoz mérve. Kezd ez a game-debate elkutyulni egy kissé, de még mindig a legjobb ilyen oldal a maga nemében.
2015. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem hasonló gépem van és viszonylag jól működik,szerintem neked is fog de lesznek majd olyan helyek a játékban aho nagyon laggolni fog
2015. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!