Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a problémám, hogy a GTA...

Az a problémám, hogy a GTA 5-öt feltelepítettem, és elindítja a játékot de miután betölti a csillagokat elsötétül a képernyő és 2-3 perc várakozás után leáll a játék, és amikor betölti a csillagokat akkor is kicsit akadozva tölti be, miért van ez?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat

2015. júl. 11. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Kevés a géped.

Szart szedtél le.

Nem telepítetted a SC-t-

Milyen hibát ír ki ,

Ezeket mind le kellett volna írni ahhoz hogy választ kaphass, és nem pedig óránként kiírni ugyan azt a kérdést.

2015. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi az,hogy szart szedtem le ? ez CD-s játék és semmit ne mír ki csak azt, hogy leállt a GTA 5, illetve a gépem megfelele az alapkövetelményeknek, de ennek ellenére sem fut SC-t meg leszedi a telepítéskor
2015. júl. 11. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne méltatlankodj öreg !!!

Tudni kéne egy kérdést feltenni !! Én azt honnan tudtam volna, hogy eredeti ? Hm ? Na persze ha leírtad volna ahogy egy értelmes ember, akkor nem mondtam volna. De te nem így tettél. :)

2015. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem magától értetődő, hogy eredeti, vagy különben oda írtam volna, hogy nem talán pont akkor kéne odaírni ha nem eredeti, mi az, hogy ne méltatlankodj? a stílusoddal van bajom, értelmes válaszokat várok nem kértem, hogy normáltalan stílusban ide irogasson valaki
2015. júl. 11. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:

csak szerinted magatol ertetodo hogy eredeti, a legtobb ilyen kerdes a torrentes jatekokrol szol, szoval irhattad volna az elejen hogy eredeti.

a problemadra meg ott a hivatalos support.

2015. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A stílusomat köszönd az eredeti kérdésednek. Nevezetesen, hogy naponta 20-30 olyan bőven kifejtett kérdés van mint a tied, amiből pont a lényeg hiányzik, vagyis az információ.

Te amikor elmész a dokihoz csak annyit mondasz neki, hogy "valahol fáj" ? A többit találja ki ő ?

2015. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nézd, ha nem tudsz segíteni akkor ne írj ide feleslegesen, szerintem meg lehetett érteni a problémát, csak itt provokálsz, ha tudsz értelmes dolgot mondani akkor köszönöm szépen ha meg nem akkor ne írj ide kérlek.
2015. júl. 11. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!