Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem megy rendesen a...

Mért nem megy rendesen a Minecraft a gépemen? A gépem:Asus Radeon ah 635 512mb 1.5Gb ram single core 2.8Ghz processor. De van egy másig gépem az 1Gb ram Dual core 2.8Ghz és egy 256mb alaplapi vidikártya ezen viszont jól fut 30-60FPS el nem értem mért

Figyelt kérdés
A gyengébb gépemen jobban fut a minecraft mint az erősebben!

2015. júl. 11. 21:36
 1/4 Boti466 ***** válasza:
Nem feltétlen gyengébb egy gép attól, hogy kevesebb RAM van benne. Az első gépedben 1 (!) processzormag van, ami édeskevés a Minecrafthoz.
2015. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a második dual core. És mióta gyengébb 1 2 magos gép, mint egy egymagos??? Soha óta. Ősi tévhit a gépeket ram és processzorórajel alapján megítélni. Hány évesek a gépek?

Lehet, hogy tudnál sakkozni a ramokkal, a régiből esetleg átrakni a kétmagosba.

2015. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a dual core-os gép az ddr2-es a régi meg csak sima ddr-es és engem csak ez gátol meg igazán a ramok áttételében a másig gépbe. Amúgy az 1 magos az kb 1,5-2 éves a dual core-os meg 1 éves
2015. júl. 17. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
"Amúgy az 1 magos az kb 1,5-2 éves a dual core-os meg 1 éves" Egymagos, és 2 éves??? Vettél egy amd sempron procit, vagy mi? DDR memória, és 2 éves??? Aha, kétlem, a ddr kb. 2002be jött ki. (ha jól tudom). A dual coreos egy éves? Véletlenül sem kb. 6-7-8 éves? A ddr2 nagyon régi ram, a ddr3 is kezd kicsúszni, itt a ddr4... Mi van?
2015. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!