Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-es ikont (amit...

Windows 10-es ikont (amit korábban bezártam) hogyan hozhatom vissza?

Figyelt kérdés
Windows 7 Home Premiumon idegesített a Windows 10 ingyenes frissítési ikonja, most viszont szeretnék feliratkozni. Hogyan lehet visszahozni az ikont? Az a két frissítés a helyén van, mégsem látom az ikont!

2015. júl. 12. 12:16
 1/9 A kérdező kommentje:

-SP1 van rajta

- új gép, bőven megfelel

- engedélyezve vannak az automatikus frissítések.

2015. júl. 12. 12:20
 2/9 A kérdező kommentje:

Futtatam ezt is:

C:\Windows\System32\GWX\GWXUX.exe

A feladatkezelőben látom ugyan, de nem történt semmi érdemleges.

2015. júl. 12. 13:05
 3/9 A kérdező kommentje:
A win10fix_full.bat elnevezésű szkript egyik módszere sem segített.
2015. júl. 12. 13:10
 4/9 anonim válasza:
Nem kell emiatt izgulj, ha majd kijön a Windows 10 végleges verziója, akkor úgyis fogsz kapni egy frissítést és az megkérdezi, hogy szeretnéd -e vagy nem telepíteni.
2015. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"amit korábban bezártam" Na ezt kellene tudni, hogyan történt, ugyanezt kell csinálni, csak fordítva. Én nem szórakoztam frissítések eltávolításával meg ilyenekkel, a regisztrációs adatbázishoz hozzáadtam egy bejegyzést, ettől eltűnik az ikon örökre. Ha mégis kell, kitörlöm a bejegyzést és egy újraindítás után ismét ott az ikon.
2015. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pista, ezt honnan tudod? Nem olvastam ilyet sehol, pedig jó lenne 29-én ingyen hozzájutni.

Korábban rá sem kerestem, pedig sokan panaszkodtak, hogy nem tudják az ikont eltüntetni. Nekem nemrég egy jobb klikkel és pár kattintással sikerült. Nem emlékszem hogyan, nincs itt előttem, hogy újra megcsináljam.

2015. júl. 12. 14:45
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam még.

2015. júl. 12. 15:01
 8/9 anonim válasza:

Olvastam mindenféle cikket erről, és az egyik ilyenbe láttam. Innen tudom. Konkrétan azt, amit Te is találtál :)


"You can upgrade any qualifying computer without reserving. On July 29 when win 10 is released it will be offered as an upgrade and if you upgrade within the first year it will be free for the life of the device"


Miszerint, ha megjelenik akkor bármilyen kompatibilis eszközre azonnal telepítheted.Még akkor is, ha nem jegyeztél elő rá.

2015. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem, az nem ugyanazon az ikonon keresztül fog történni, mert mintha azt is olvastam volna (valahol).
2015. júl. 12. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!