Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamen mennyire biztonságos...

Steamen mennyire biztonságos a bankkártyás vásárlás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék játékot vásárolni Steamen, de nem tudom mennyire biztonságos. Vásárolt már ott valaki bankkártyával? Ha igen, mit és mennyiért? Olvastam Steamen, hogy felszámolhatnak átváltási díjat, nektek felszámoltak? Ha igen, mennyit? Válaszotokat előre is köszönöm:)

2015. júl. 12. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos. A bankod vált, nem a steam, nézd meg, hogy a bankod épp mit hogy vált. Kb 8 éve vagyok steamen, 400+ játékkal, fogalmam sincs mennyit költöttem - sokat.
2015. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Összesen már kb 100e forintért vásároltam játékokat steamen, szinte mindig bankkártyával(egyszer összegyűlt elég pénz a kártyák eladásaiból).

A steam miatt nem kell aggódnod, ha valami megjegyzi a kártyád adatait akkor az a te gépeden lesz. Futtass le egy vírusírtót meg malware írtót, vagy ha Windows Phoneos, iOs-es eszközöd van akkor ott vedd


" Olvastam Steamen, hogy felszámolhatnak átváltási díjat, nektek felszámoltak?"


ilyenről nem halottam, max abból lehet "baj", hogy másképp számolja az eurót a bank mint te

2015. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülye xdddddddddd
2015. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!