Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet az, hogy egy 7...

RGL86 kérdése:

Hogyan lehet az, hogy egy 7 és fél órás filmet a Boilsoft Video Splitter nem képes 4 felé vágni? (wmv, kb.7 Gb)

Figyelt kérdés

3 óra 26 percig dolgozza fel a videó fájlt (több különbözö programot használtam), aztán 0 kb méretü darabokat készít. (Nem RAM függö, egy barátom gépén is megpróbáltuk 8 Gb-tal.)

Ezen felül, ami nem utolsó tény, a win7 szintén csak 3,5 órát hajlandó lejátszani, bármelyik lejátszóprogramot használom.

Érdekesség képpen feldaraboltam a fájlt Total Commanderrel 700 Mb-os részekre. Megpróbáltam sérült videókat visszaállító programokkal életre kelteni a darabokat, de nem sikerült.

Van még ötletetek?

Milyen programozási hiba eredménye az, hogy nagy méretü videófájlokat nem kezel rendesen a Win7 ?


Köszönöm a segítséget.



#probléma #Windows 7 #Video Splitter #nagy méretü videó fájlok
2015. júl. 13. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Avidemux, ha nem támogatja akkor talán a SPG Video Splitter
2015. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!