Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Mineways-el a Blenderbe...

A Mineways-el a Blenderbe berakok egy mapot a Minecraftból, de ha Renderelek egy képet vagy videót, akkor homályosak a blockok és minden. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 15:28
 1/5 tabaki ***** válasza:
Mit, mit? Pontosan leírni a beállításaidat, de még jobb, ha felrakod valahova a .blend-fájlodat, hogy meg lehessen nézni. Valószínűnek tűnik, hogy alacsony a képfelbontásod, esetleg a képfinomítási módszer nem a megfelelőbb, lehet, hogy problémás a világítás, de azt is titkolod, hogy egyáltalán melyik renderelőt használod. Legalább egy képet linkelhettél volna, hogy lássuk, tifelétek mit jelent a „homályos”.
2015. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az egész monitor homályos, a blockok textúrája homályos, mintha szét lenne folyva..
2015. júl. 15. 11:11
 3/5 tabaki ***** válasza:

Elhiszem becsszóra, de ebben a rövid textusban mégis melyiket tiszteljem: A beállításaid pontos leírását? A .blend fájlod hozzáférhetővé tételét? A képen való bemutatást?


Ha tartasz tőle, hogy lenyúlják a munkádat, nem muszáj ugyanazt belinkelned. Elég egy egészen más terepnek egy egészen kicsi részlete, fő, hogy ugyanazokkal a videóbeállításoknál ugyanaz a probléma adódjon. Az esetleírásodból nem derül ki semmi, de a .blend fájl vizsgálható, fúrható-faragható, van rá esély, hogy megtaláljuk benne a probléma okát. Továbbra sincs okosabb tippem, mint hogy tegyél fel egy ilyen tesztfájlt mondjuk a Google Drive-ra, hogy aki akarja, letölthesse. Ha a textúrák nincsenek belecsomagolva, azokat is mellékeld. Én a Minewayst nem ismerem, és nincs is nagy kedvem a kérdésed kedvéért kitanulni, ezt a részét leszel szíves te megcsinálni -- de a kész blender-fájlt már merő kíváncsiságból is megnézném, aztán vagy rájövök valamire, vagy sem. Viszont, ha én nem, más talán igen, akad még itt néhány blenderes, akiknek az érdeklődését fölkelthette a kérdés.

2015. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom miért csinálja ezt a Mineways. De itt van a megoldás, hogyan javíthatod ki:

https://www.youtube.com/watch?v=JqApvk4rP6Q

1:35 ig.


Amit csinál azt minden blocknál meg kell ismételni, csak a földhöz hasonló blockoknál nem kell törölni a fehéret.

2015. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja és ez fontos!

File - User preferences - System - Mipmap - nincs pipa.

2015. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!