Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol (melyik mappában, és...

Hol (melyik mappában, és milyen formában) tárolja a firefox az űrlapkitöltési előzményeket?

Figyelt kérdés
Újra telepítettem a firefoxot, de nem akarom a teljes profil mappát visszarakni a régiből, hátha azt a hibát is visszaraknám, ami miatt újra kellett telepíteni (átlagban napi egyszeri totális géplefagyás, mindig firefoxos böngészés közben). Az említett előzményekre viszont nagy szükségem lenne, de nem tudom, mit kellene hozzá kicserélni a régire (a korábbi felhasználók/appdata.....firefox/profiles mappa el van mentve, más nincs). Igazából nem is biztos, hogy a firefox csinálja, csak próbálkozok. Win7 hom prémium 64 bit.

#Firefox #Mozilla #előzmény #űrlapkitöltési
2015. júl. 13. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy formhistory.sqlite nevű fájt kell keresni a profilon belül.


Bővebben itt:

[link]

2015. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már be is másoltam, és minden megvan, hálás köszönet! :)
2015. júl. 13. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!