Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy oldhatom meg gépeim...

Hogy oldhatom meg gépeim hálózatba való kötését?

Figyelt kérdés

Adatátvitelt szeretnék vezetéken vagy vezeték nélkül.

Egy gépen tárolt adatokat több másik gépen is szeretném elérni otthoni hálózatként.


Mikkel kell rendelkezzek ezen művelet végrehajtásához?

Működés közben láttam nem egyszer csak nem tudom elérni a mód alkalmazóját. Köszönöm.



2015. júl. 13. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Létre hozzol egy otthoni csoportot és a többi géppel pedig belépsz.Ha nem sikerül akkor probáld meg a Filezzilat-t.
2015. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-legalább 2 PC-vel

-egy routerrel

-annyi utp kábellel, amennyi szükséges, amivel a rouert meg a gépeket összekötöd

2015. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. hálókártya

2. operációs rendszer

3. adattovábbító közeg (utp/wifi/usb/com/lpt/bluetooth)

2015. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind hasznos már csak arra vagyok kíváncsi hogy tudok otthoni hálózatot létrehozni. # 1 :)
2015. júl. 14. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Rákkantintasz a Wifi jelre a tálcán.Hálozati és megosztási központ,elöször állítsd be otthoni hálozatnak majd otthoni csoport és megosztási beállítások.Új csoport létre hozzása.A többinél pedig ugyan így csak csatakozás az otthoni csoporthoz.
2015. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*csatlakozás.
2015. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!