Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tönkrement képek?

Tönkrement képek?

Figyelt kérdés
Találkoztatok már olyannal,hogy a HDD-n tárolt képek sérültek?meg lehet őket nyitni,viszont lehet csak a fele van meg vagy valami hasonló.Mi miatt van ez?
2015. júl. 14. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ellenőrizd a merevlemezed állapotát a HDD Sentinel programmal,és csatolj róla egy képet,ha kérhetem.
2015. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mikor ez a dolog történt,mert már pár hónapja...akkor nekem fent is volt ez a program és kondíció volt azt hiszem 93% és a teljesítmény 100%
2015. júl. 14. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mindnél ugyanaz a hiba, akkor lehet, hogy nem is a képek sérültek meg. Próbáltad átmásolni, és más gépen megnyitni őket?


Egyébként: ugye van biztonsági mentésed?

2015. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem volt biztonsági mentésem némelyik képről,némelyik nem is olyan fontos kép egyébként,csupán nem szeretnék belefutni újra ilyen hibába,ezért érdeklődöm.Azóta volt már bőven Win reinstall is,tehát nem a képnézegetővel van a baj,próbáltam átmásolni és onnan is megnyitni.Viszont eszembe jutott,hogy valamelyiket azt hiszem meg se nyitotta,amelyiket megnyitotta meg sérültként nyitotta ( félig volt meg a kép)
2015. júl. 14. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a vinyód szektor hibás,ajánlom egy új beszerzése,és adatok átmásolása.(Ha a szektor hiba fizika sérülés miatt következett be,akkor ez a szám egyre gyorsabban fog csökkenni)
2015. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!