Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen lassú a gépem?

Miért ilyen lassú a gépem?

Figyelt kérdés
A gépem nagyon lassú. Megcsináltam spybot és víruskeresést, töredezettségmentesítést, töröltem a felesleges fájlokat (képeket, zenéket, videókat, filmeket legalább 20 gigabájtnyit) de nagyon lassú. A vírusírtóm nem járt le, xp sp3 op. rendszerem van, eddig nagyon jól ment. Biztos nem a konfig. az oka, mert mint mondtam régebben "hasított" :D Mi a teendőm !?
2010. márc. 4. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ha elég erős a géped (1 gbnál több ram, 2gHz proci), akkor pedig valami ilyesmi hibája lehet. A vírusirtó talált vírust amikr lefuttattad? driverek megfelelőek?
2010. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak 786MB Ramos,de eddig perfektül ment az xp. Ja és nem talált semmilyen vírust.
2010. márc. 4. 19:50
 3/8 A kérdező kommentje:
a driver biztos megfelelő mert mostanában nem volt újratelepítve
2010. márc. 4. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Az operációs rendszer újratelepítése megoldhatja a problémát, a Windows operációs rendszereknek ez a jellemzője (fizess, hogy aztán félévente újra kelljen tenni).

2. Tedd fel a linuxot (Ubuntut javaslom, nem lassul idővel, stabil és gyors).

2010. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.Leellenőrizted és látja az összes RAM-ot?

2.Az XP volt újratelepítve? Lehet, hogy be van kapcsolva az automatikus frissítés, most tölt le ill. telepít a háttérben és az fogja meg.

3.Ha egyik sem, próbáld meg a Ccleaner programmal megszabadítani a felesleges file-októl ill. hibás registrytől.

2010. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felismeri az összes RAMot. Mostanában egyre többször jelenik meg a frissítések telepítése ( " A Windows 2 új frissítést talált") , de én azokat telepítem aztán újraindítom a gépet de aztán megint egy pár nap múlva jelentkezik ez. És igen a CCleaner-t eddig is használtam.
2010. márc. 4. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is XP SP3, akkor szokott feltűnően lelassulni, ha valamiért begyűjti a rengeteg .TEMP fájlt a netről, illetve ha töröltem egy progit és maradt belőle vissza valami. A legjobb Csökkentett módban (F8) lefuttattni a Ccleanert és a Lemezkarbantartót. Nekem bevált.
2010. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb a Ccleaner Crap Cleaner. (A körtés). [link]
2010. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!