Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi fog történni ha a monitor...

Norbi658441 kérdése:

Mi fog történni ha a monitor driver-ét törlöm?

Figyelt kérdés
Van egy philips monitorom,a driverét automatikusan nem akarta telepíteni,tehát muszály voltam CD-ről.Az eszközkezelőben felismerte a Philips képernyőt,de ha a háttérképre jobklikk>képernyőfelbontás és itt a képernyőnél nem a Philips áll,hanem megjelenítőeszköz VGA.Sehogyan sem tudom átállítani,hogy Philips-et írjon.Ha kitörlöm teljesen ezt az illesztőprogramot,kikapcsolom a gépet,újra bekapcsolom a képernyő illesztőprogramját automatikusan le fogja tölteni?Vagy mit csináljak.Igazából nem zavarna ez a probléma,csak ha kikapcsolom a gépet,akkor a monitor azt hiszi,hogy a huzalt húztam ki a gépből és elkezdi kiírni,hogy ellenőrizzem a kábelt.

#monitor #képernyő #driver #illesztőprogram #megjelenítőszeköz VGA
2015. júl. 14. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A monitornak nincs drivere, azért ír vga t, mert az adja a képet, a cpu ívesen leszarja, hogy rádugod-e egy alkalmas megjelenítő eszközre. A monitoroddal van a "gond", ez nem szoftveres hiba(egy kicsit belegondolhatnál, ha kikapcsolod a gépet mégis hogy futna a szoftver?).
2015. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet a monitor gondja,mert az előző videokártyával nem csinálta,csak amikor kicseréltem egy újabb videokártyára azóta csinálja ezt a monitorom,valami megoldás?
2015. júl. 14. 22:07
 3/3 tamacraft ***** válasza:

Itt két dolog keveredik. A VGA és a monitor közötti összefüggés zavarhat.


Az első lépés mindenképpen a VGA (videokártya) driverének a rendbe rakása. Ha az megvan, már egy jó felbontású képet fogsz látni. Ha még nem írja ki, hogy Philips, nincs baj, a felbontást ennek ellenére be fogod tudni állítani, és be is kell.


Ezt követően, ha kedved tartja a Philips monitor saját driverét is fölteheted, de ez minőségbeli különbséget már nem fog jelenteni, csak annyit hogy az eszközkezelőben és néhány beépülőben kiírja a nevét.

2015. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!