Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehetne tenni, hogy...

Mit lehetne tenni, hogy gépemen a régi játékaimat is futtathassam? Többi lent

Figyelt kérdés
Nosztalgiázni akarok. Felakarom rakni fifa 06-ot fel is teszi, de nem enged belépni menübe gondolom win 7 miatt van nem arra konfigurálták. Van sok jó régi játékom sokkal jobbak, mint a mostaniak, főleg fifáknál. Nincs valami egyszerű alkalmazás, ami ezt lehetővé tenné?

2015. júl. 15. 04:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad a "futtatás xp módban" funckiót? Nem biztos hogy pont ez a neve. Talán kompatibilitási vagy mi a szösz.
2015. júl. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Igen, azzal is lehet próbálkozni. Jobbkatt a a parancsikonon --> Tulajdonságok --> Kompatibilitás fül.

Ott mindent megtalálsz. Lehet velük próbálkozni. Hasznos lehet még az ott lévő rendszergazda mód is.


Egyébként sokan nem gondolnak rá, de az is gyakran segít az ilyen problémákon, ha a játékhoz kiadott patch -eket javító csomagokat is feltelepíti az ember.

2015. júl. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha izmos géped van, virtuális gépnek (VirtualBox, stb.) feltehetsz egy XP-t, és ha szerencséd van, onnan tudod majd futtatni. Bár én nem fűzök nagy reményeket ehhez a megoldáshoz.
2015. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, kompatibilitás Xp mód... De a virtualbox szerintem nem fog működni.. De 7-en, haveromnak asszem ment a Fifa 07 :D kérdező nem rakod majd fel a 10-et? Azzal lehet jobb lesz de nem tudom :)
2015. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4#: Fifa 07, Fifa 10 annyira nem jön be. Fifa 2006-ban még klasszisoknak elég magas rattingje van. Akkori Olasz, Angol csapatok topon voltak tele klasszisokkal. :)
2015. júl. 17. 01:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező.. ezek a számok a 7 alatt Windows 7-et értettem vagyis a haveromnak Windows 7-en ment a Fifa 07, a 10 alatt meg a Windows 10-et :D kicsit félreértetted de nem baj, a sok szám :D a lényeg az, hogy Windows 10-en lehet jobban mennek majd a régi játékok, ezt akartam mondani, de nem tudom... 4 voltam :D
2015. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!