Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyarosítani/magyarítani...

Magyarosítani/magyarítani szeretném a Tropico 4-et. Hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
A párom megőrül ezért a játékért, de nem tud angolul és így élvezhetetlen az egész neki. Szeretném honosítani a játékot de még sose csináltam ilyet. Hogy kell csinálni?

2015. júl. 15. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

elvileg ezzel ki tudod szedni a nyelvi fájlokat és módosítani, majd visszatömöríteni:

[link]

2015. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Sikerült kicsomagolnom a hpk-t. És most amiket kicsomagolt milyen programmal tudom megnyitni?
2015. júl. 15. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Most milyen fájlokat kaptál pontosan?
2015. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem látok kiterjesztést, a fájltípushoz azt írja, hogy fájl.

A fájlnevekben a-f 0-9 szerepel

2015. júl. 15. 15:09
 5/9 A kérdező kommentje:
És van még 2 szöveges dok és egy lst fájl
2015. júl. 15. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazábol mos nem vagyok otthon így nem tudom megnézni, hogy hogy is volt, de itt a fórum:

[link]

2015. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jutottam előrébb :( van e olyan program amivel ezeket a kicsomagolt fájlokat meg tudnám nyitni? Egyáltalán melyik fájlt kéne megnyitni? Van a shaders.lst, index.txt, index.gm.txt és egy csomó fájl még aminek nincs kiterjesztése. a txt-ket hiába nyitom meg csak számok meg betűk vannak benne össze-vissza :(
2015. júl. 15. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a Tropico 4\Tropico 4\Local\English.hpk-t kell kibontani és abban van a game.trans.lua ez társítható a jegyzettömbhöz.
2015. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csori96 ***** válasza:

Az English.hpk-t kibontásával kapott game.trans.lua fájlt kell szerkesztened, amit könnyen megtehetsz pl. Notepad++ -szal (szerintem átláthatóbb, mint a jegyzettömb). 21 ezer sorból, 1,4 millió karakterből áll, melyből a fordítandó karakterek száma nagyjából 1-0,9 millió lehet.


Innen letölthetsz egy korábbi kezdeményezést: http://osztott[pont]com/GuWh/

A küldetések szövegeit elméletileg Google fordítóval oldotta meg.


Megj.: Helyesen, magyarítani!

2015. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!