Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az msn (2009-es verzió) mikor...

Az msn (2009-es verzió) mikor beszeretnék jelentkezni egy olyan 15 másodperc múlva miközben tölt visszadob a kezdőoldalra (a bejelentkezéshez) és nem ír ki semmilyen hibát. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem használok routert és semmi ilyesmit. Eddig működött most újra raktam a Windowst és minden működik kivéve az msn. Ja és láttam fent ezt a kérdést már de nem volt olyan válasz amely segített volna. Már mindent megpróbáltam szinte. Kérlek segítsetek. Köszönöm!
2010. márc. 4. 23:30
 1/7 anonim válasza:
Szerintem töröld le a "programok telepítése és törlése" funkióban, aztán telepítsd fel ujra az msn-t.Ebből baj nem lehet,és valószínű megoldódik a gondod is.
2010. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja bocs elfeljtettem h mar ezt kb 4-szer probaltam szoszerint :S
2010. márc. 5. 00:04
 3/7 A kérdező kommentje:
de azert kosz :D
2010. márc. 5. 00:05
 4/7 anonim válasza:
őőőő nézted hogy a a rendszeridőd pontos-e? nálam volt egyszer hogy azzal volt a probléma mert nem állítottam át:)
2010. márc. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen pontos az ido mar neztem mert volt ilyen nekem is :S

de azert koszi :)

2010. márc. 5. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
windows 7 vagy mit telepítettél fel??? amugy ez olyan hiba mint mikor ledob az msn ről a net!!! szóval járj utánna jó e a neted!
2010. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

windows xp

es nem vok az a csicska aki masoktol varja el a munkat

mar jo par napja igy vok

es szerinted mit csinalok egesz nap

keresgelek!!!!!

csak gondoltam igy hatha hamarabb meglesz a valasz

egy problema volt az IE offline beallitasai amit meg is oldottam

most ez a hiba sztem: Pillanatnyilag nem kapcsolodik a kovetkezohoz: .NET Messenger Service

de nem javult meg

2010. márc. 6. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!