Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tudom valamilyen módon...

Meg tudom valamilyen módon változtatni bizonyos ismerősök profilképét Messengerben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy egyik haverom egy rettentő idegesítő képet rakott be magának Messengerben, amit szeretnék valahogy letiltani, vagy berakni helyette egy másikat (amit persze csak én látok). Van erre valamilyen mód, lehetőleg olyan, amihez nem kell különböző kiegészítőprogramokat letölteni? Esetleg Trillianban van erre lehetőség? (csak mert én eddig egyikben sem találtam)

Az esetleges válaszokat előre is köszönöm.


2010. márc. 5. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicserélni szerintem nem lehet, eltüntetni viszont igen, hogy ha tényleg annyira zavar.
2010. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az is megfelelne, ha ezzel csak az övét tüntetem el. Hogyan lehet ezt megoldani?
2010. márc. 5. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért, másoknál rohadt fontos látni, hogy nem lehet ezt globálisan? Istenem mekkora probléma...
2010. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, én el tudom dönteni, hogy nekem mi a fontos, és mi nem. Trollkodni meg tényleg lehet máshol is, köszönöm.
2010. márc. 5. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!