Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt lassabban nekem a...

Miért tölt lassabban nekem a µTorrent mint a Vuze?

Figyelt kérdés

Most µTorrent 2.0 -t használok (magyar verzió)

µTorrent elött Vuzem volt.

µTorrenten mindig tölt le 0.1kb/sec és 10kb/sec között. Viszont ritkán kezdi el gyorsabban tölteni és ha felugrik 100-400kb/sec -ra akkor elég hamar visszaugrik 5kb/sec környékére :S


Amikor Vuze azureust használtam akkor csak este tudtam tölteni és máskor nemtöltötte viszont általában 200-700kb/sec szokott lenni.


Nemértem... miért tölt a µTorrent lasabban?

Pedig ugyanarról az oldalról töltök le mindig :S


2010. márc. 5. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:

A(z) µTorrent nagyon instabil :S

Egyik pillanatban 300-400kb/sec a másikban meg 5-6kb/sec


Vuze -nál mindig stabil volt.

2010. márc. 5. 01:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak megéri ramot venni a java alá :D
2010. márc. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel nemértem mit akartál mondani:S
2010. márc. 5. 01:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Az µTorrent egy olyan kliens, amit tapasztalatom szerint néhány nagyobb szolgáltató bekorlátoz, de ez minimális, észre sem venni. A nagyobb baj, hogy a BitTorrent klienst fogták, átnevezték, és átírtak benne pár sort, majd µTorrent néven terjesztették, ami jókora bugokat produkál. Tedd egymás mellé a kettőt, csak a töltési sebesség változik.


Az előző kommentről az jutott eszembe, hogy a kevés ram korlátozta a letöltési sebességemet, mivel a program nem tudott megfelelően futni. De amelyik gép bírja az Azureus Vuze-t, az bírja az µTorrent-et is.

2010. márc. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pff, két ember nem érti... Kell a gép a Vuze alá, de talán vissza kéne térni hozzá ram-bővítés árán is, ha már az jó, a mikro meg nem.
2010. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!