Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zed vagy Ekko a jobb?

Zed vagy Ekko a jobb?

Figyelt kérdés
Most gondolkozom rajta hogy ekkot vissza adjam-e.Tegnap mentem vele meneteket 1100-as varázserőm volt és semmit nem értem fele több menetben is probálkoztam.Zed régóta tetszik csak nemtudom hogy erősebb-e vagy ilyesmi.
2015. júl. 16. 09:11
 1/4 anonim válasza:
Zed assasinként talán jobban megállja a helyét ez igaz hiszen sokkal könnyebben tudja kiszedni az ellen gyengébb hőseit ám Ekko sokkal csapat barátabb. A W képessége NAGYON JÓ megfelelő csapattal és az ultihoz is kell némi csapatjáték ha nem a túlélés érdekében hanem az egyébként horribilisen magas dmg-e miatt használod el. Szerintem Zed jobb solo játékokra és silver/bronze körüli meccsekre mert egyébként könnyű counterelni csak az alacsonyabb ligákban lévő playerek ebben még nagyon nem jártasak. Ha nagyon jól játszol vele persze mehet fentebb is a Zed mid. Megfelelő kommunikációval és egy gyakorlott premade csapattal inkább Ekkot ajánlanám.
2015. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor harcra Zed-et ajánlod?Mert ugye most semmilyen csapatba nem tartozok igy nemtudok nagyon tenni a csapatért mert ott hagynak vagy előre mennek.Ugyhogy igy egyedül inkább zed? erősebb?
2015. júl. 16. 11:09
 3/4 anonim válasza:
Szerintem soloban Zed erősebb és carry képesebb igen! DE előbb utóbb csapatban is kell nyomni ha jó akarsz lenni s így szerintem tartsd meg Ekkot.
2015. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés meg veszem zed-et is . :D
2015. júl. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!