Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol a Saints Row 4?...

Flati kérdése:

Miért laggol a Saints Row 4? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy barátommal leszedtük a virágbolti verziót...és hát az lenne a bajom hogy minden low beállításokon 640x480-ba csoda hogy eléri a 30 fps-t néha ledroppol 10-15 fps-re...nekem egy Intel pentium dual core 2.5Ghz,4Gb ram, Ati HD 4550(512mb vram)van...tudom hogy nem erős gép de láttam olyat aki azt írta hogy sokkal kisebb gépen is jó fut neki..a barátomnak minden low beállításokon csoda ha eléri a 60 fps-t viszont neki már durvább gépe van egy I7-es proci(pontosan nem tudom milyen),8 gb-t ram,nvidia gts 450(1200 mb vram) szóval nekem ez egy kicsit furcsa...gondolom a játék verziójával van a baj! de ha lenne bármi ötletetek hogy miért lehet kérlek írjátok le! előre is köszönöm (y)

2015. júl. 16. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
azért laggol, mert ősrégi a géped, és a minimum gépigényt sem éri el. örülj, hogy egyáltalán elindul.
2015. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írtam oda a barátom gépét...
2015. júl. 16. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves laptopom van, de jól fut. Mondjuk én megvettem a játékot.

Egyébként a Saints Row az AMD kártyákat szereti jobban, a GTA meg az Nvidiákat

2015. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én most leszedek egy másik verziót..mivel mással nem lehet hiba...mivel páran írták is hogy az a bizonyos verzió ami nekem van kicsit hibás!:D
2015. júl. 16. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!