Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Udv! Milyen program mal lehet...

Jason89 kérdése:

Udv! Milyen program mal lehet fel venni egy adot játékot pc, vagy ps4 el, de lehesen látni adot játékost is . leptoprol?

Figyelt kérdés

#program #vágo program #felvételt készitö programok.
2015. júl. 16. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mit szeretnél? mármint képernyőképet rögzíteni és hozzá csatolni kamerát és gagyi videókat tölteni youtubera amint játszol?
2015. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján max. 1. osztályos lehetsz, ezért annyi idősen úgy sem tudsz minőségi videót csinálni. Ezért én neked nem ajánlok semmit.

Azaz mégis: Egy írás, és olvasás könyvet.

2015. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"udv!

Az üzenet szövege: nem magamnak keresem programot ,hanem unoka öcsémnek,mi a baj az irásomal?."


1. azt hogy az írásod helytelen nem én írtam de tényleg szörnyű.. ennyi hibát véteni már a nyelv kínzása.. unokaöcséd mennyi idős?

2015. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az üzenet sem akármi:

"max egyetemista vagyok.2012 komoly mütéten estem át ,ami sönt cserélés jelent ,önnel ellenttben ,amugy k. rvara sem értekel sértés akkarna lenni .ön kérdésre se tud válaszolni ha én irni nem tudok akkor ön olvasni nem tud, vagyis válaszólni."

2015. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha igaz akkor én sajnálom őt de nekem van egy diszgráfiás ismerősöm akinek elég durva szinten van ez a betegsége vele el tudok társalogni írásban(pedig tényleg érdekes szavakat és mondatokat tud alkotni) de itt csak tapogatni tudok h mit akar a kérdező..
2015. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!