Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wondershare Video Editor:...

Wondershare Video Editor: elérhető hogy a videó ne szaggasson?

Figyelt kérdés

Wondershare Video Editor-t használok, és egy ideje feltűnt, hogyha olyan videót szerkesztek, amiben az egész táj "mozog", akkor jól láthatóan szaggat (vagyis inkább döcög, pulzál, szóval ütemesen belegyorsítgat). Eddig még eltűrtem, de most már véget akarok ennek vetni.


Él bennem a remény, hogy ez beállítás kérdése, és nem hiába adtam ki egy huszast erre a programra. Számomra hasznos dolgokat tud, mint a hangsávleválasztás, képkivágás, kikockázás... stb., minden szuper, csak ne döcögne így a kép.


Mi lehet az oka? Orvosolható-e?


Kérdezzetek, ha valami információt meg kell adnom hozzá a program nevén kívül. Indulásképpen annyit még hozzátennék, hogy a Windorws Movie Maker álomszépen konvertál a gépemen (csak az számomra túl keveset tud). Nem annyira hiszem hogy hardveres problémáról lenne szó.


Szóval a program kuka vagy még megmenthető?

Esetleg van valakinek tapasztalata vele?


Ez nem a reklám helye, de szemléltetésként itt a csatornám egyik videója. A havas táj az érdekes az elején. (Warcraft3 human hadjárat intro) Egyszerűen bejojózik tőle a szemem O.o (Anyámnak például fel se tűnik, de engem nagyon zavar.)

https://www.youtube.com/watch?v=Nih_JLcdCg8


Lehet ez ellen tenni valamit?



2015. júl. 17. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!