Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SSD-re Windows másolás egy...

SSD-re Windows másolás egy másik HDD-ről lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég rendeltem egy ssd-t ,de csak nemrég fogalmazódott meg bennem a kérdés ,hogy arra ugye op. rendszert is kéne majd telepítenem és én nem szeretném ,mert nagyon sok dolog van fent a gépen ,amit nem szeretnék elveszteni!

Szóval a HDD-ről valamilyen úton-módon át lehet "másolni" az op . rendszert ,úgy ,hogy működjön is? Valami program ,vagy muszáj újratelepítenem? :\ A válaszokat előre is köszönöm!



#HDD #SSD #op rendszer.windows
2015. júl. 17. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

AOMEI Backupper Pro v3.0


Leírás:

Ez az alkalmazás minden olyan számítógép tulajdonos számára kötelező darab, akik számára fontos a biztonsági mentés készítésének a folyamata. Maga a Windows is képes mentések készítésére, de nem olyan széleskörűen mint ez a szoftver. A beépített szolgáltatás sokkal kevesebb felhasználói interakciót igényel, de sokkal jobban meg van kötve a kezünk. Ha egyéni elvárásaink vannak, ez a program garantáltan hamar a kedvencünkké válhat. Nem csak egy általános biztonsági mentés készítő program, képes teljes partíciókat menteni, visszaállítani, költöztetni, csak a beépített varázsló felület utasításait kell hogy kövessük. Három alapvető mentést kezdeményezhetünk a felületén, teljes merevlemez, partíció, vagy egyéni. Megadható, hogyan tömörítse a végeredményt, méretbeli korlátozásokat is használhatunk. Klónozni szintén teljes merevlemezt vagy partíciót is képes. Van még egy igen hasznos szolgáltatása amit minden bizonnyal szeretni fogunk, bootolható indítólemezt, vagy USB meghajtót hozhatunk létre, ennek alapja lehet Linux vagy Windows PE, itt szintén egy áttekinthető varázslófelület visz végig minket. Egyetlen óriási hátránya van, hogy még jelenleg nem használható Magyar nyelven.


Összefoglaló:

- Biztonsági mentés készítő és visszaállító szoftver;

- Partíció mentésre és klónozásra is képes;

- Windows költöztető;

- Bootolható állományok létrehozása.


Én még nem próbáltam, de tegnap óta letölthető az nCore-ról.

2015. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Át lehet másolni, nem muszáj újratelepíteni. Itt egy ingyenes program és a hozzá a leírás:

[link]

2015. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Samsung SSD-khez adnak programot, amivel át lehet másolni úgy, ahogy van. Nekem nagyon jól bevált.
2015. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Emberek! Istenek vagytok! Köszönöm a válaszokat! Sajnos a cég írt ,hogy csak hétfőre hozzák az ssd-t ,szóval addig bemagolom ,hogyan kell :) Nagyon köszönöm nektek!
2015. júl. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!